• Yardım Projem: İstanbul-2018-TİDER-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 53
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.092 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35251
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35251

4.092 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

158.811 /331.250 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2014 yılında tanıştım iyilik yapmanın bu en güzel ve en iyileştirici yoluyla.
Tam 4 yıl önce İstanbul Maratonu'nda ilk adımlarımı attım ve hayatım değişti . Çünkü koşarak başka hayatları değiştirebileceğimi farkettim sizler sayesinde.

Artık kızım Defne ile koşuyoruz. Kendisi ikinci kez benimle birlikte yardımseverlik koşusu yapacak, 11 Kasım sabahı ikimiz beraber tam 10 km yi tamamlamaya çalışacağız onun minik adımlarıyla.

Gelin bir kez daha hep birlikte bir çok aile yoksullukla savaşırken insan onuruna yakışır bir şekilde yardıma ulaşabilsin diye, israf önlensin, değer yaratılsın ve ihtiyaç sahiplerine iş bulunarak bu çemberden kurtulsunlar diye atalım adımlarımızı sizlerin desteği ile ..
Çünkü ;

'Olanın olmayana, bilenin bilmeyene borcu var bu dünyada'

Şimdiden hepinize çok teşekkürler

Defne & Pınar

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile paylaşır, onların temel ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlar ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bu sayede çevre ve insanlar için sosyal fayda yaratır.

Her 265 TL bağış ile 1 ailenin 1 yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak.

Eğer Pınar Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)