Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-BDT-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.010 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bir Dilek Tut
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35219
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35219

1.010 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

301.848 /400.000 TL

Bir Dilek Tut Türkiye Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım günü Vodafone İstanbul Maratonunda çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği gibi zor hastalıklar ile mücadele eden çocuklar için 10 km koşacağım…

Bir Dilek Tut Derneği 3-18 yaş hayati tehlikesi olan hastalık ile mücadele eden çocukların bu zorlu tedavi sürecinde onlara ruhsal ve psikolojik olarak destek verecek dileklerini gerçekleştiriyor!

Ben koştukça çocuklar hayata bağlanıyor, bu desteğe ortak olmak ister misin?
Bir Dilek Tut Derneği 1 dilek çocuğunun dilek bedeli 8.000 TL!

Dernek olarak bu maratonda hedefimiz 50 çocuğun dileğini yerine getirebilmek. Benim bireysel olarak hedefim de 1 dilek çocuğunun dileğini gerçekleştirmek! Hedefim 8.000 TL. İlk defa yardımseverlik koşusu yapanlar ilk koşularında ortalama 2.400 TL toplayabiliyorlarmış. Umarım desteklerinizle onları utandırır ve çok daha fazlasına yardımcı olabilirim.

Bir Dilek Tut Türkiye

Bir Dilek Tut Derneği olarak hayati tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden çocukların imkânsız olduğunu düşündükleri bir dileği yerine getirerek, onları hayata bağlayacak deneyimler yaşatmaya çalışıyoruz.

1 Dilek Çocuğunun dilek bedeli 8.000 TL'dir.

Eğer Osman Kurt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)