Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 629 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35087
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35087

629 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gönül isterdi ki Dünya'daki tüm çocuklar eşit şartlarda doğsun, büyüsün, okusun ve geleceğimize ışık tutsun dediğinizi duyar gibiyim.. Bizimde çorbada tuzumuz olsun, gözlerinde o bahsettiğimiz ışık huzmesini görelim diye kanserli çocuklar için bu sene maratonda koşuyor ve onları gönülden destekliyor olacağım.. "Kanserli Çocuklara Umut Vakfı" için bağışlayacağımız her bir kuruşun önemi büyük. Tedavi sürecinde sadece bir çocuk ve ailesinin; Aile Evi'ndeki gideri 4.000 TL olup, bu giderin minimum yarısı kadar bağış toplamayı hedefliyorum. Sizlerin de değerli desteklerinizi bekliyorum.. Tek yapmanız gereken aşağıdaki Online Bağış linkinden gönlünüzden geçeni yapmak..
Herşey çocuklarımızın, umutlarımızın, geleceklerine ve geleceğimize ışık yakması için !

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC35087


Burak ALTUNDAŞ

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Burak Altundaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)