• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.385 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , DELL EMC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34927
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34927

2.385 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım'da İstanbul Maratonu'nda Toplum Gönüllüleri Vakfı'nı ve gençleri desteklemek için koşacağım.

Türkiye'nin her köşesinde binlerce üniversiteli gönüllü genç, öncelikle TOG çatısı altında katıldıkları eğitimlerde sosyal sorumluluk bilinci kazanıyorlar. Sonra yaşadıkları şehirlerdeki ihtiyaçlardan yola çıkarak kendi sosyal sorumluluk projelerini üretiyor ve hayata geçiriyorlar. Gençler, kanserle yaşayan çocuklara destek oluyor, çocukların eğitimine katkı sağlıyor, kütüphaneler kuruyor, kitaplar bağışlıyor, okulları baştan aşağı boyayarak fiziksel şartları iyileştiriyorlar.

Her yıl 75.000 gönüllü genç tarafından gerçekleştirilen 2.000’den fazla proje...

Gençlerin toplum için yaptıkları bu çalışmalara bizler de destek olmalıyız. Daha iyi bir dünyada yaşayabilmek için gençlere bu desteği vermeliyiz. Ben gençlere katkı sağlayabilmek için bir bağış kampanyası oluşturdum. Dilediğin miktarda bağış ile aşağıdaki linkten sen de kampanyama bağış yapabilirsin.

1 genci desteklemenin maliyeti sadece 200 TL.

Desteğin için şimdiden teşekkür ederim.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer İlkem Ahu Şahin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)