• Yardım Projem: İstanbul-2018-EÇEV-Eğitime Destek Geleceğe Umut
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 87
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.420 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34835
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34835

6.420 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

122.577 /150.000 TL

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben 3 senedir Avrasya maratonunda iyilik için koşuyorum. Bu güzel hareketle ben ve çevremdeki dostlarım, arkadaşlarım şikayet ettiğimiz bir çok problem için çözümün bir parçası olmaya çalışıyoruz.

Bu sene de toplumumuzun geleceği aydınlık çocuklarımız ve değerli öğretmenlerimiz için atacağım adımlarımı. Her çocuğun kaliteli eğitime erişim hakkı olmalı. Daha çağdaş, daha bilinçli, daha duyarlı bir toplum olmanın yolu çocuklarımıza erken yaşta eğitim hakkı vermekten geçiyor.

Sen de benimle aynı fikirde isen ve çözümün bir parçası olmak istiyorsan, aşağıdaki linkten kampanya sayfamı açıp, üst tarafta bulunan online bağış butonundan bu amaç için yıllardır emek veren Ege Çağdaş Eğitim Vakfı‘na bağış yapabilirsin. Gönlünden ne kadar koparsa...

Gönlü güzel dostuma şimdiden teşekkürler...

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı

Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi” ile; İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır.

Öğrencilere yıllık 1200-3300 TL burs,ilköğretim öğrencilerine 75TL değerinde eğitim seti verilmekte

Eğer Özlem Mutlu Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)