• Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 60
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 19.350 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Marm Assistance
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34814
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34814

19.350 /20.000 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

Bundan tam iki sene önce Marm Assistance ailesine katıldım. Beni en etkileyen yanı kurucusunun gerçek anlamıyla özde Atatürkçü kimliği idi.
Eğitimi -aydınlık yarınlarımızın güvencesi laik gençlerin yetişmesinin gereğini- herşeyin üzerinde tutan Ulu Önderimizin izinde, elden gelen tüm fırsatları değerlendirme çabasıyla…
O yüzden kendisinden bayrağı devralan, aynı heyecanı taşıyan, kızının da kurumsal desteği vermek için İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar projesini seçmesi şaşırtıcı değil.

Öte yanda yarım asırlık kendini kanıtlamış TEV güvencesi ; hele de iş yaşamında tanıdığım en akıllı, ilkeli, başarılı lidere sahip olmanın verdiği güçle, toplanacak herbir kuruşun en doğru şekilde değerleneceğine damla kuşkum yokken.

Daha dün Cadde’de Cumhuriyet yürüyüşünün burukluğu fazlasıyla tazeyken – hani toplanıyoruz, marşlar söylüyoruz, kendimiz söylüyoruz, kendimiz dinliyoruz, umutlanıyoruz ama - 'Peki ortada ne var?’ diye düşündükçe…


İşte o umutları imece usulü elle tutulur gözle görülür hale getirmek için, geleceğimiz için, bir adım da benden olsun diye Marm Kurumsal Koşu Takımının bir üyesi olarak – İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım. Koşmak lafın gelişi, aslında sakat dizim ile anca yürüyeceğim – ama illa parkuru tamamlayacağım. Şüpheniz olmasın.

Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz. 10, 15, 20,… TL Çorbada tuzunuz olsun.

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Münife Şanlı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)