• Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.050 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEV Umut Takımı , Marm Assistance
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34809
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34809

1.050 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yıllardır sadece sportif amaçlı katıldığım Vodafone İstanbul Maratonunda bu sefer TEV ve Marm Assistance ile birlikte iyilik peşinde koşuyorum!

TURK EGITIM VAKFI'nın Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar projesini desteklemek ve kız öğrencilerine bağış toplamak için desteğinizi istiyorum. Ben hayatımda ilk defa böyle bir amaç uğruna aksiyon alıyorum ve keşke daha önce yapsaydım diyorum. Fakat henüz geç değil! Ufak bağışlarla bir kızımızın sesi olabiliriz..

Aşağıdaki Online Bağış Yap butonundan çok kolay şekilde bağış yapabilirsiniz. Miktar tamamen size bağlı, büyük/küçük diye bir ayrım asla yok :) Buraya yapacağınız bağışlar doğrudan TEV’in yardım hesabına gidiyor ve sonucunda sizlere bir bağış teşekkür sertifikası iletiliyor..

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Ömür Kuşluoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)