• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Schneider Electric
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34710
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34710

2.250 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2014'ten beri her yıl katıldığım İstanbul Maratonu'nda bu Yıl Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) adına koşuyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavi için tüm hayat düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi sıkıntılarından dolayı kalacak bir yer bulamayan çocuklar ve aileleri için Aile Evleri inşa ediyor. Pendik’te ince inşaatı başlayan II. Aile Evi ise çok yakında ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine psikolojik destek, eğitim ve sosyal hizmetler sağlayan umut dolu bir ev olacak. Bizler de bu kahramanca serüvene 2019 yılında II. Aile Evi’nde kalacak 150 çocuğumuzun temel ve sosyal ihtiyaçlarını sahiplenerek destek olabiliriz.

Çocuklar sadece ilaçlara ihtiyaç duymuyor, tedavi süreleri boyunca arkadaşlarından uzakta kalıyorlar, bu süreçte okula gidemiyorlar. Bu sebeple hem eğitimlerine devam edebilmeleri hem de sosyal faaliyetleri gerçekleştirebilmeleri için uzmanlar tarafından yakın ilgi görmeleri gerekiyor.

Bağış yaparsak belki dünyayı değiştiremeyiz, ama o çocukların hayatlarını geri kazanmalarına yardımcı olabiliriz. Desteklerinizi bekliyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Çaglar Hasçalli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)