• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Schneider Electric
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34706
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34706

1.250 /300 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum ; Yaşamak için.
Neden mi koşuyorum; Umut olmak için
Neden mi koşuyorum; Güzel insanlarla, güzel şeyler yapabilmek için
Neden mi koşuyorum; Her çocuğun yaşama dört elle sarılıp, sağlıklı, mutlu huzurlu bir birey olabilmesi için.
11 Kasım’da 40. Vodafone İstanbul maratonunda kanser tedavisi gören çocuklarımız, bu tedavi sürecini onlar için uygun bir bir ortamda, aileleri ile beraber geçirsin diye koşacağım.
Kanserli çocuklara umut vakfı (KAÇUV) tedavi için tüm düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi sıkıntılarından dolayı kalacak yer bulamayan çocuklar ve aileleri için Aile evi inşa ediyor. Pendik’te inşaatı başlayan bu projeye bir tuğlada sen koymaya ne dersin?
Sende beni bu koşu da desteklersen; geleceğe umutla ve mutlulukla bakabilecek çocuklara elini uzatmış ve beni koşum da motive etmiş olacaksın.
Çünkü biliyorum ki bu hastalıkta en önemli şey; umut ve inanç
Sende beni ve çocuklarımızı destekleyerek onlara umut olmaya var mısın :) Sayfamda ve aşağıda yer alan linkten bağış yaparak bizi mutlu edebilirsin 🙏😇 http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34706 #adimadimkaçuv

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer asu orhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)