• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 28
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.130 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34687
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34687

3.130 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Daha çok yeni olan koşu kariyerimde aslında kendim için attığım her adım, "İyilik Peşinde Koş" platformu ile tanışmam sayesinde yepyeni umutlar ve başka hayatlara dokunabilmeye evrildi. Daha önce çocuklarımızın eğitimi için attığım adımlarımı bu kez kanserli çocuklarımız ve aileleri için atıyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamakta.

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açmakta olan KAÇUV, burada bir yılda 150 çocuğu ve ailesini ağırlamayı hedefliyor.

Ben de 40. Vodafone İstanbul Mararonu'nda "İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı Projesi"ne destek olabilmek için 15K koşuyorum.

Sizler de onların umudunun bir parçası olur musunuz?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Abdullah Sert isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)