• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.225 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sun Chemical
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34543
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34543

1.225 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi bu kampanyayı destekliyorum, neden mi hafta sonunu ailemle, sevdiklerimle geçirmek varken bu meşakkatli işe kalkışıp sizden yüreği pırıl pırıl ve hiçbir günahı olmadan bu hastalıkla mücadele etmeye çalışan masum çocuklarımız, yarınlarımız için bağış talep ediyorum.

Çünkü! O çocuklarımız bizlere güveniyor. Tedavisi mümkün olan bu rahatsızlığı yenmelerinde katkınızın olmasından çok mutlu olacağınızı biliyorum. Yarınlarımızın umutlarımızın hayatlarına dokunmak istediğinizi ve bu bağış fırsatını kaçırmak istemediğinizi biliyorum.
Kanserli çocuklarımızın hayatlarına siz değerli arkadaşlarımızın, dostlarımızın desteği ile bizim elçiliğimizde bir nebze olsun dokunabilmek benim gibi sizi de çok mutlu edecektir. Kampanya ile ilgili tüm bilgileri aşağıda paylaşıyorum. Çocuklarımız adına katkınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Ahmet Kaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)