• Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 406 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İTÜ Orienteering Kulübü
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34361
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34361

406 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Öncelikle seviyorum! Koşmayı, nefes almayı, terlemeyi, yorulmayı, kalp atışlarımı hissetmeyi; beraber koştuğum insanları ve bu çevreyi çok seviyorum. 3 yılı aşkın süredir İTÜ Orienteering Kulübü'nün bir parçası olarak orienteering yapıyorum ve koşuyorum. Bu yıl 40. sı düzenlenecek olan Vodafone İstanbul Maratonunda 15km'lik parkurda bursiyeri olduğum Türk Eğitim Vakfı'nın Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Projesi için koşacağım.
Ülkemizde eğitime değer veren bir kurum olarak TEV'in tıpkı bana dokunduğu gibi, birçok üniversite öğrencisine daha dokunabilmesi adına, yarınlara umut olmak için, 11 Kasım'da nabzımı yükseltiyorum! Adımlarım ve kalbim ülkemizin kızlarının eğitimi için atarken sizler de kampanyama destek olursanız çok mutlu olurum!

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer İbrahim Bostan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)