Kampanyamın Etkisi
2 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 465 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 16. Yıl Koşu Takımı , Veni Vidi Vici
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34097
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34097

465 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu zamana kadar çok iyi ve özverili öğretmenlerimin olması, en az ailemin desteği kadar önemlidir bugün Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisi olmamda. Her çocuğun bu imkanlara ulaşmaya hakkı olduğunu düşünüyor ve bugünlere gelebilmiş olan bizlerin de bunu bir borç bildiğine inanıyorum. Bu kampanyanın amacı Tokat Zile'deki köy okullarında eğitim gören çocuklara daha sağlıklı fiziksel imkanlar, kütüphaneler ve oyun alanları sağlayarak onların da fırsat eşitliğinden yararlanmasını sağlamak. Bu yolda bana desteklerinizle güç vermenizi, bağışlarınızla hedefe yaklaşmamızı ve geleceğe dokunabilmenin mutluluğunu yaşamanızı umut ediyorum. Sevgilerle,
Niye Zile diye sorarsanız, bir yerden başlamak gerekiyor diye düşünüyorum :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer ece başkol isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)