• Yardım Projem: İstanbul-2018-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 57
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.135 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Rundamental
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34029
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34029

3.135 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

492.287 /500.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2000 yılından beri TEMA Gönüllüsü'yüm, 2013 yılından beri de Adım Adım oluşumunun bir parçasıyım. Uzun süredir de koşmaya devam ediyorum. Adım Adım ile tanıştıktan sonra koşarak yardım toplamaya başladım. Neden bu proje derseniz de çocuklara yapılan yatırımların mutlaka geri dönerek olumlu sonuçlar doğuracağına olan inancımdır. TEMA Vakfı'nın Ağaç Kardeşliği Projesi, Türkiye'deki çocuklara doğa eğitimi vermeyi, doğada gözlem yapmayı ve onlara verecekleri fidanların büyümelerini gözlemleyerek, sonrasında da ilave birer fidanla dördüncü AA Çocuk Ormanı oluşturmayı hedefliyor.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun "Orman Ekosistemi" konulu doğa eğitim programına katılması ve Çocuklar Hatıra Ormanının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Orhan Ölmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)