• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap, Eğitim İçin Geleceğe At.
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 41
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33978
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33978

2.400 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

181.763 /204.000 TL

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba🙋🏻‍♀️

Son zamanlarda hayatımın en yoğun günlerini yaşıyorum. Bu süreçte okul, iş ve sosyal hayat arasında sürekli bir yerlere koştuğumu fark ettim. Bazen çok yoruluyorum ama vazgeçmiyorum çünkü gerçekleştirmek istediğim hayallerim var💆🏻‍♀️

Hayallerimden biri de; fırsat eşitsizlikleri nedeniyle okuyamayan hiçbir çocuğun kalmaması😍 Bu hayali kendimden çok çocukların hayallerine ulaşmalarını sağlamak için gerçekleştirmek istiyorum.

Peki bu hayali birlikte gerçekleştirmeye ne dersiniz?

İstanbul Maratonu’nda, ailesinin maddi imkanlarının kısıtlı olması sebebiyle okutmakta zorlandığı çocukları tüm eğitim hayatları boyunca destekleyen Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı için koşuyorum.

İlk hedefim; TOÇEV’li bir çocuğun bir yıllık eğitim masrafı olan 1200 TL’yi karşılamak. Bir çocuğun hayallerini gerçekleştirmek için çıktığım bu yolda hedefime ulaşabilmem için bağışlarınızla bana destek olmanızı bekliyorum❤️

Çünkü “Okumak Her Çocuğun Hakkıdır!”

Sevgiler,
Aslı🙌🏻

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı

TOÇEV 1994 yılından beri, okuma istekli çocuklarımızın ilkokul'dan üniversiteyi bitirene kadar eğitim hayatını destekliyoruz. İyi bir eğitim alsınlar, kendi ayakları üzerinde durabilen sosyal bireyler olabilsinler diye aktiviteler, atölye çalışmaları ve yaz kampları ile tüm eğitim hayatlarını destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir.

Eğer Aslıhan Yıldırım isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)