Kampanyamın Etkisi
18 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.550 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , Boehlerit
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33830
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33830

3.550 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba

11 Kasım’da İstanbul Maraton’unda iyilik peşinde koşmaya hazırlanıyorum.
Adımlarımı daha anlamlı hale getirmek için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte koşmaya karar verdim.
TOG projeleri ile hayatları değişen binlerce gencimiz, toplumsal farkındalık yaratarak geleceğin aydınlık ve refah Türkiye’si için durmadan çalışıyorlar.
Türkiye'nin her köşesinde binlerce üniversiteli gönüllü genç, öncelikle TOG çatısı altında katıldıkları eğitimlerde sosyal sorumluluk bilinci kazanıyorlar. Sonra yaşadıkları şehirlerdeki ihtiyaçlardan yola çıkarak kendi sosyal sorumluluk projelerini üretiyor ve hayata geçiriyorlar. Gençler, kanserle yaşayan çocuklara destek oluyor, çocukların eğitimine katkı sağlıyor, kütüphaneler kuruyor, kitaplar bağışlıyor, okulları baştan aşağı boyayarak fiziksel şartları iyileştiriyorlar.
Gençlerin toplum için yaptıkları bu çalışmalara bizler de destek olmalıyız. Daha iyi bir dünyada yaşayabilmek için gençlere bu desteği vermeliyiz. Ben gençlere katkı sağlayabilmek için bir bağış kampanyası oluşturdum. Dilediğin miktarda bağış ile aşağıdaki linkten sen de kampanyama bağış yapabilirsin.

1 genci desteklemenin maliyeti sadece 200 TL.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC33830
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33830


Desteğin için şimdiden teşekkür ederim.

Cüneyt Dik

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Cüneyt Dik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)