• Yardım Projem: İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları 2018
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 64
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.165 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Run , Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33776
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33776

4.165 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

898.330 /950.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koruncuk Kahramanları olarak kalbimiz heyecandan küt küt atıyor. Koruncuklar için iyilik peşinde koşuyorum!

Koruncuk kimdir? Koruncuk kısaca Korunmaya Muhtaç Çocuk demektir. Yani bizim çocuklarımız ya da bizler kadar şanslı olarak aileleri ile büyüyemeyen çocuklar. Koruncuklar Bolluca Çocukköyü’nde yaşamakta, sevgiyle büyümekte ve iş sahibi olabilecek bireyler haline gelmektedirler. Daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz! Geçtiğimiz haftalarda Çocukköyünü ziyaret edip orada yaşayan 153 Koruncuk ile tanıştık. Harika imkanlar içinde sevgiyle büyüyen harika çocuklar hepsi.. Hali hazırda köyde yaşayanlardan üniversite öğrencisi olanı da var, iki yaşında kuzucuklar da var.
İstanbul-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları 2018 projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü 10km İyilik Peşinde koşacağım.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakıfı, Korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları;mutlu,tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen;korunma ihtiyacındaki çocukları ve gençlerin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Eğer Engin Ormancı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)