Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.185 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Hermes Otto International
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33771
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33771

1.185 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu başlığı ilk okuduğumda ilk aklıma gelen cümle 'NEDEN KOŞMUYORUM' oldu,En azından elimden başlangıç olarak bu gelir ve bunu yapabilirim dedim kendi kendime,bizimde 3 yaşında minik bir kızımız var ,o en ufak bir nezle oldugunda bile elimiz ayağımız birbirine giriyor kaldı ki bu çocuklar 'HASTALIKLARIN ŞAHI ' diyebileceğim bir hastalık ile mücadele ediyorlar ,maddi açıdan bireysel olarak fazla bir katkıda bulunamasam bile bir nebzede olsa hayatlarına dokunabilirim.Sizde bir çocuğun gerçekten hayatına dokunmak istiyorsanız ltf bu konuda desteğinizi esirgemeyin.bir çocuğun aile evindeki tedavi dönemindeki gideri 4000 tl.yemek- içme ,barınma vs.unutmayın devlet sadece ilaç ve cerrahi müdahaleyi karşılıyor ..yapacağımız bu yardımlar ile 150 çocuğumuzun yarınına umut olacağız..HER ÇOCUĞUN BİR KAHRAMANA İHTİYACI VAR VE BU SEN YADA BEN ,BİZ VEYA SİZ OLABİLİRSİNİZ.....canlarımız için koşuyoruz !

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Aziz Ümit Çokgüler isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)