• Yardım Projem: İstanbul-2018-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.210 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33684
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33684

1.210 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

93.927 /200.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kızım Büşramla arkadaşlarının hayata katılımlarını bağımsızlaştırmak için adım adım koşmak istiyoruz,hepimizin bazı zamanlarda kıymetini bilmediğimiz vücudumuzun bazı bireylerin bağımsızca hareket edebilmesi için yardımcı cihazlara ihtiyacı var,sizde bize destek olarak bir bireyimizi bağımsızlaştırabilirsiniz ,o zaman ne yapıyoruz,size ileteceğim kampanyaya gönlünüzden gelen bağışı yapıyorsunuz ve bir bireyimizi özgürleştiriyoruz,şimdiden inancınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 15 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar, engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL.

Eğer Büşra&Sinem Ersoy isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)