• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 97
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 26.175 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BP-CASTROL TURKEY TEAM
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33521
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33521

26.175 /25.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Almanya maceramiz suresince, yaklasik 2 senedir yardimseverlik kosusu yapamamistim.. Cok onceden kayit yaptirdigim Klasik Atina kosusu, Ayrasya ile ayni gune denk gelince bunu bir firsat gorup bir kampanya baslatmak istedim. Bu kez genclerin enerjisini toplumsal faydaya donusturmeyi amaclayan TOG icin kosuyorum..
Genclerin sosyal sorumluluk projelerine ilgi duymalarini saglayip desteklemek, onlari egitmek, gonullugu sevdirmek buyuk is.. Umarim corbada bizim de tuzumuz olur.. Bir genc icin maliyet 200 tl olarak hesaplanmis. Ben size guvenip 125 genc destekleyecek fon yaratiriz dedim.. Hadi bakalim!

TOG

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Kerim Beydağı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)