Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nivea Beiersdorf
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33234
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33234

300 /500 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Tek proje yakışmaz dediler, 2 tane olsun dedim. Özünde eğitim var. Biri Mardin Savur için diğeri kız çocukları için... Çocuk yaşta gelin olmasınlar diye, kendi başlarına ayaklarının üzerinde durabilsinler diye,
doktor olsun-mimar olsun- öğretmen olsun-hemşire olsun-avukat olsun-fırıncı olsun-bakkal olsun-mühendis olsun-polis olsun-esnaf olsun-sanatçı olsun-boyacı olsun-şirket sahibi olsun-şirket çalışanı olsun ama okumuş olsun, okuyabilmiş olsun... Kitap alıp okumaya fırsatı olsun.
Bugün onlara uzanan desteklere yarın başarılarıyla cevap verme şansları olsun... Değişim eğitimle başlar🙏

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer ahu yontan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)