Kampanyamın Etkisi
1 canlı (insan/hayvan)

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 57
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.665 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33160
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33160

4.665 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

183.458 /200.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her günün standart koşuşturmasında binlerce adım atıyoruz. Adımlar bizi bir yerden bir yere taşıyor elbette ve gündelik hayatta bir amacı var her bir adımın.
Adımların senede bir defa manevi değeri çok büyük. Kendi amacımız, kendi hedefimiz dışında bir kuruma el vermek, destek olmak adına atılıyor bu adımlar.
Ben de ilk defa bu sene AKUT adına adımlarımı atacağım. Sizlerin desteği, sizlerin katkıları ile onlara yardım ulaştırmak istiyorum.
Bir afet anında bize ilk yardım elini uzatacak, içimizde yaşayan üyeleri ile kurtarmaya gelecek olan AKUT’a sizlerden de kendi bütçeniz ölçüsünde bir destek istiyorum.
Modalılar, Caferağalılar başta olmak üzere tüm arkadaşlarımdan , dostlarımdan beni uzaktan – yakından tanıyan herkesten destek olmanızı istiyorum.
Teşekkürler,

AKUT Arama Kurtarma Derneği

AKUT Arama Kurtarma Derneği 1996 yılında kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği 2.934 operasyonda, 2.662 insanın ve 1.275 hayvanın hayatını kurtarmıştır. 30 bölgede operasyonel ekip ve 2300’den fazla gönüllümüzle çalışmaktayız. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok Can’a ulaşmayı hedefliyoruz.

Her operasyon bedelimiz ortalama 4000 TL’dir.

Eğer zeynep ayman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)