Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32694
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32694

1.500 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba sevgili dostlarım,
Herkesin iyi ya da kötü bir hikayesi vardır. Ben size bir bayram arifesi telefonumun çalmasıyla tanıştığım Berat'ın hikayesini anlatacağım.
Berat Siirt'den İstanbul'a Lösemi tanısı alıp 3 saat içinde gelmek zorunda kaldığında 6 yaşındaydı. O bayram arifesinde 3 saat içinde İstanbul'a getirilerek Pendik'te bir devlet hastanesinde tedavisine başlanmıştı. Kalacak yerleri olmadığı için Anadolu Yakasının en uçsuz ve ıssız yerinde, kanser tedavisi gören bir çocuk için pek de uygun olmayan, oldukça kötü şartlarda bir ev kiralamak zorunda kaldılar. Ancak Berat KAÇUV gönülleri sayesinde birçok etkinlik yaptı ve Türkçe öğrendi. Şimdi durumu iyi, kontroller için polikliniğe geldikçe görüşüyoruz.
Biz Berat ile tanıştığımız Pendik'teki II. Aile Evi henüz proje aşamasında bir hayaldi. Şimdi ise ilk bir yılda 150 çocuk ağırlamak için gün sayıyoruz. Berat ve ailesinin yaşadığı bu zorlukları başka çocuklar ve aileler yaşamasın, bu uzun tedavi sürecini başka çocuklar ve aileleri ile paylaşarak, eğitim ve oyun oynama haklarından mahrum kalmadan geçirebilsinler istiyorsan...
Kampanyamızı destekle! Umudun bir parçası ol! Çünkü şimdi #150ÇocukiçinUmutZamani
Sen de başka Berat'ların, Baha'ların ve Beyza'ların umudu ol...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Elanur Bektaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)