• Yardım Projem: İstanbul-2018-TESYEV-Fark Yarat, Geleceği Yaşat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 40 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Renkli Kampüs - TESYEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32618
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32618

40 /300 TL

Kampanya Hedefim

227.333 /260.000 TL

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl Renkli Kampüs ekibiyle ben Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) için koşuyorum. Engelli çocuklarımızın evlerinden çıkmasını, spor yaparak kendilerine güvenmelerinin sağlanması ve engelli olmayanlar gibi başarılı ve özgüvenli gençler olarak hayatlarına devam edebilmeleri için 40.Vodofone İstanbul Maratonunda koşuyoruz.Bu kampanya ile engelli üniversite ve lise öğrencilerine bir dönem boyunca burs sağlamak hedefimiz.
Her adım bir fark yaratır düşüncesiyle çıktığımız bu yolda başarıya engel yok demek için, adımlarımızı atarken bizlere destek olun burs fonuna kaynak oluşturalım. Sizlerin de desteğiyle bu hedeflere ulaşacağımıza inancım sonsuz.

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı

Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, ihtiyaç sahibi, başarılı, üniversite ve lise öğrencisi gençlerimizin, engelli olmayanlar gibi tüm eğitim kurumlarından yararlanabilmelerini sağlamak ve onlara destek olmak amacıyla burs fonu yaratmaktır

Yıllık burs tutarı, bir üniversite öğrencisi için 3.600.-TL, lise öğrencisi için de 1.530.-TL'dir

Eğer Umutcan POLAT isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)