• Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 40 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32516
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32516

40 /250 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kanserli çoçukların bağışıklığı baskı altında olduğu için her yerde oynayamıyorlar, dışarı çıkamıyorlar. Oynamak, gülmek, eğlenmek için daha hijyenik bir ortama ihtiyaç duyuyorlar. Gülmek İyileştirir Derneği Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezinde, çocuklara uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyor. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen bu çocukları ve ailelerini desteklemek için koştuk. Umarım sesimiz birilerine ulaşır ve çocukların gülücükleri olarak geri döner bizlere.

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer ilhan gören isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)