• Yardım Projem: İstanbul-2018-WWF Türkiye-Doğa Öncüleri
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: WWF-Türkiye Doğa Öncüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32502
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32502

300 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

133.499 /200.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adım Adımla İyilik Peşinde Koşuyorum!

Bir parçası olduğumuz doğa üzerindeki etkimiz gittikçe artıyor. 2018 Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda çevre kirliliği, azalan biyo çeşitlilik ve iklim değişikliği gibi problemlere karşı bir etki yaratmak için uluslararası bir mücadele yürüten Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) için koşuyorum. Bu seneki koşu orta öğrenimdeki öğrencilerin doğa koruma projeleri geliştirmeleri için WWF-Türkiye'nin yürüttüğü doğa öncüleri programını destekliyor. Doğamızı korumak için çocuklarımızın değişim yaratma potansiyelini ortaya çıkarmak amaçlanıyor. Doğa Kahramanları Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamında 'Yaban Hayat Korucuları', 'Su Melekleri', 'Plastik Avcıları' ve 'Gıda Savaşçıları' modüllerinde, yenilikçi ve dönüştürücü projeler üretecekler. Projeyi yürütmenin bir çocuk başına maliyeti 350 TL. Bu doğrultuda haydi sen de 1001 doğa kahramanı yaratmak amacımıza 16 Kasıma kadar kampanyama istediğin bağışı yaparak destek ol. Doğayı hep birlikte korumak için bir adım atalım!

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

Doğa Öncüleri Programı; orta okul ve lise düzeyinde çevre kulüpleri kurduğumuz okullarda, 1001 Doğa Kahramanı'nı; projelerini hem yazıp, hem yürütmeleri için desteklediğimiz, okullarını ulusal ve uluslararası platformda temsil etmelerine rehberlik ettiğimiz bir programdır.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 350 TL'dir.

Eğer Hilal US isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)