• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , Etiya
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32439
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32439

50 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selam,

11 Kasım 2018 Pazar günü İstanbul'da gerçekleşecek olan Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na Türkiye’nin her köşesinde sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten gençleri desteklemek üzere katılan kişilerden birisi de benim. ETIYA Kurumsal Koşu Takımı'nın diğer tüm üyeleri gibi ben de Toplum Gönüllüsü gençleri destekleyeceğim. Senden gelecek bağış sayesinde Toplum Gönüllüsü gençlerin katıldıkları sosyal sorumluluk eğitimlerine destek olmuş olacağız. Bu eğitimlerde gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme, ekip çalışması konularında güçleniyorlar. Sonra da yaşadıkları şehirlerde ne ihtiyaç tespit ederlerse ekip olarak bu ihtiyaçlara çözüm üretiyorlar. TOG’da gençlerin üstlendiği sorumluluk, her yıl üretilen 2.000’in üzerinde proje, birbirinden çok farklı gençlerin bir arada olma ve birlikte üretme inancı benim için çok heyecan verici.

Senden de kampanyama ve gençlere destek olmanı rica ediyorum. Dilediğin miktarda bağış ile kampanyamı destekleyebilirsin. Miktar hiç önemli değil, önemli olan senin benim sesimi duyman...
Ayrıca mail'i forward ederek daha fazla bağış toplanmasına yardımcı olabilirsin.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 300 TL bağışa ihtiyaç var.

Sen de gençleri destekleyerek aşağıdaki link üzerinden kampanyama katılmak ister misin?

Bağış için: http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32439

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer CİHAN TEKTUNALI isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)