• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32433
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32433

6.400 /6.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorum? Neden ilk kez koşuyorumla başlamak en doğrusu...Senelerden beri bağışçıyım, bu sene hayatımda değişim-dönüşüm zamanı! Bu sefer bağışçı değil; koşucu olarak burada olmak istedim.

Son 3 senedir çok zorlu zamanları geride bıraktım, güzel günlerimde ise "ben yapabildiysem herkes yapar" demek için buradayım.

Hem bu sene ilk kez koşacağım için, hem de çocukların sağlığı için koşacağım için çok heyecanlıyım. İlk koşumda KAÇUV'un yanındayım. Çünkü hastalık zor; çocuklar için belki on kat zor, imkanı olmayan ailelerin çocukları için daha da zor...ve hastalık sırasında birilerinin "senin yanındayım" demesi iyileşmenin yarısı.

KAÇUV bu sene 2. Aile evini Pendik'te yapıyor, bu ev ile ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelerine kale olacak ve "sizin yanınızdayız" demiş olacak. Çocukluk çağı kanserlerinde iyileşme oranı dünyada %80'lerde iken, ülkemizde bu oran %75'lerde. Ancak imkanı olan aileler için geçerli bu oranlar maalesef. İmkanı olmayan ailelerin çocukların tedavileri yarıda kesiliyor. Neden umut varken sırtlarını dönmek zorunda kalsınlar?

Hadi sen de bir çocuğun yaşamı için umut ol! Bir çocuğun senelik maliyeti 4.000 TL, biliyorum ki 1 çocuğa umut olmak için destek olacak, "yanındayım" diyecek bir sürü insan var.

Destek olan herkese teşekkürler, sevgiler...

PS1: bağışlar arttıkça kampanyamı güncelliyorum, hedef artıyor, yakalamak için elele hadi!

Şebnem

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer ŞEBNEM YILDIRMAK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)