• Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.190 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32380
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32380

2.190 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli Destekçim,
Her 5 yenidoğandan birinin gelişim açısından risk altında !!!
Geçenyıl olduğu gibi Vodafone 40. İstanbul Maratonunda da Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)’nin #biradimlabuyusun kampanyası için koşuyorum.
Amacım engelli olma riski taşıyan bir bebeğin 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden ücretsiz yararlanması için bağış toplamak.
Riskli Bebekler, erken ya da düşük kilolu doğum, kuvöz yatışı, zor doğum, oksijensiz kalma ve kanama problemi gibi özel durumlara sahip bebeklerdir. Gelişim geriliği yaşama olasılıkları daha fazladır. Düzenli takip ve destek programlara ihtiyaçları var.
Kampanyama yapacağınız her bağış ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına, yaşıtlarına paralel gelişim göstermelerine destek olacaksınız.
Peki kendisi için koştuğum Cerebral Palsy Türkiye - Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Kimdir?
Cerebral Palsy’li çocuk ve erişkinlere teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti sağlayarak, sosyal hayatta daha fazla yer edinebilen bireyler olmaları için gayret eder. Detaylı bilgi www.tscv.org.tr adresinde.
Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Siz destekliyorsunuz ben Altunizade'den Eminönü'ne koşuyorum.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Ayşe Yenigün isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)