• Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 85 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32353
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32353

85 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her kampanya dönemi heyecanım ve mutluluğum artıyor. Buna vesile olan değerli projelere ve uygulayıcılarına teşekkür ediyorum. Bu sene de önemli bir konuda farkındalık oluşturmaya çalışacağım, Cerebral Palsy!

Yeni doğan her bebek büyük bir riskle dünyaya geliyor. Beynin hasar görmesi sonucunda ise fiziksel engellilik oluşuyor. Bu proje ile beraber, risk altındaki bebeklerin fizyoterapi ve gelişim ihtiyaçları karşılanacak. "Bir Adımla Büyüsün"... Evet, her adımımız onların büyüyebilmeleri için bir temel oluştursun.

40. İstanbul Maratonu'nda, Cerebral Palsy Türkiye'nin "Bir Adımla Büyüsün" projesi için 15 km koşacağım. Koşarken de aklımda, yapacağınız destekle büyüyecek, meslek sahibi olacak ve hayattaki yerini alabilecek nesiller olacak. Miktarı önemli değil, farkında olmak ve elimizden geleni ortaya koyabilmek değerli.

Vakıf ve çalışmaları hakkında bilgi almak için de belirtilen adrese giriş yapabilirsiniz. https://www.tscv.org.tr/

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Barış Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)