• Yardım Projem: İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.200 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BRİSA Koruncuk Kahramanları , BRİSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32267
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32267

1.200 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

898.330 /950.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geleceğimizin sahibi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesine ve mutluluklarına katkı sağlamak için koşuyorum. Bu amaçla desteğe ve korunmaya ihtiyacı olan çocuklarımız için en iyi ortamı yaratmaya çalışan Koruncuk Vakfı yararına Tüm dostlarımı da bu koşuya maddi destek sağlayarak bu amaca katkı sağlamalarını bekliyorum. Koruncuk Vakfı ve yaptığı çalışmalarla ilgili www.koruncuk.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
Tüm dostlarıma, katkıları için şimdiden teşekkür ederim.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakıfı, Korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları;mutlu,tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen;korunma ihtiyacındaki çocukları ve gençlerin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Eğer Uğur Köksalan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)