Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 975 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koruncuk Kahramanları , HONEYWELL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32203
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32203

975 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

898.330 /950.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ailesi olmayan, terk edilmiş, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış yani sağlıklı bir ebeveyn bakımı olmayan çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda, oyun, sosyal aktivite, çağdaş eğitim gibi yaşamsal olanaklar ile topluma faydalı bireyler haline getirmek için kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) için koşuyorum.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakıfı, Korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları;mutlu,tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen;korunma ihtiyacındaki çocukları ve gençlerin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Eğer Feride Koçhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)