Kampanyamın Etkisi
32 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 75
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.472 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 16. Yıl Koşu Takımı , Veni Vidi Vici
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32197
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32197

6.472 /6.500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba ben Zülal Gökçe.
Kendimi bildim bileli iyi işler yapmaya gayret gösterdim.
Üniversite yıllarında Tegv ile gönüllülük çalışmalarına başlamıştım.
Oradaki ışıl ışıl gözlerin karşısında olmak, onlara bir şey verebilmek, dünyalarına bir ışık tutmak çok heyecan vericiydi. Unutulmaz bir deneyimdi benim için. ❤️
Sonrasında maddi olarak desteğimi sürdürmeye devam ettim.
Şimdi ise çok sevdiğim bir arkadaşımın vasıtasıyla Tog un adım adım iyilik grubuna katılma şansım oldu. Bizler burada yürürken ya da koşarken attığımız adımlar bir çocuğa ışık olsun yolunu aydınlatsın.
Maddi yetersizlikler onlara engel olmasın diye bu projenin içindeyim. Her şey paylaştıkça çoğalır : Sevgimizi, vaktimizi, ilgimizi, emeğimizi, paramızı çocuklarla paylaşırsak onların gücünü büyütürüz ve onlar da kendilerinden sonra gelen nesillere birer ışık olurlar.
Bu kampanyada yapacağınız bağışlarla Zile de maddi yetersizlikler yaşayan köy okullarına oradaki güzel çocuklara destek olacaksınız. Destek olacağız haydi pamuk eller cebe :)
🤗

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Zülal Gökçe isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)