• Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.251 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2018 İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32176
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32176

4.251 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir çocuğun güldüğünü görmek ne kadar güzel değil mi? Hele bir de o gülüşe katkınız varsa, sizin de gülmenizi sağlayacaktır. Kanser tedavisi gören veya hastalığı atlatmış olan çocuklarımızın hijyenik ortamda oyun oynamalarını, sosyalleşmelerini sağlamak için 11 Kasım 2018 tarihinde İstanbul maratonunda Gülmek İyileştirir Derneği için koşuyorum. Maksat spor, hedef, rekabet, sonuç değil... Maksat İYİLİK PEŞİNDE KOŞMAK. Sen de bulunduğun yerden iyilik yapmak istersen projemi destekle ve küçük büyük demeden bağış yap. Birçok çocuğun gülümsemesini sağlamak ister misin? O zaman haydi bağış linkine tıkla. :) :) :)

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer Serkan Şahin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)