• Yardım Projem: İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 80
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.080 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32152
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32152

4.080 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

898.330 /950.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bolluca Koruncukköy'de koruma altında bulunan çocukların hayatlarına güzel dokunuşlar yapabilmek mutlu anıları olmasına destek olabilmek için koşuyorum:)
1 çocuğun beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup sizlerle beraber onların fiziken ve zihnen sağlıklı bireyler olması için beslenme ve rehabilitasyon giderlerini karşılayacak olabildiğince yüksek bağış tutarına ulaşmayı hedefliyorum:)

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakıfı, Korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları;mutlu,tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen;korunma ihtiyacındaki çocukları ve gençlerin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Eğer Kadriye Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)