• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.875 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32151
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32151

1.875 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

“Eleştirmek Değil, Değiştirmek için Gönüllüyüz”!

Birbirimizden birçok konuda çok farklıyız, farklı görünüyoruz, farklı düşünüyoruz, farklı inanıyoruz, farklı kültürlerimiz, inançlarımız ve kimliklerimiz var...

Ama ortak bir amaç için bir aradayız... Biliyor ve inanıyoruz ki birlikte yaşamın yolu birbirimizi anlamaktan, kendimiz kadar herkesin haklarını gözetmekten ve birlikte güçlü olduğumuzun farkına varmaktan geçiyor. Eşit, özgür, demokratik, adil bir ortamı korumaya ve geliştirmeye çalışıyoruz 👊

Toplum Gönüllüsü gençler kendi değerleri ile TOG çatısı altında gönüllü çalışmalara katılıyor. Katıldıkları eğitimler ile güçleniyor, tasarladıkları projeler ile toplumsal fayda üretiyorlar.

Ben gençlere inanıyorum ve daha çok genç bu deneyimi yaşasın diye İstanbul Maratonu’nda koşuyorum! Desteğinize ihtiyacım var, dilediğiniz miktarda bağışlarınız ile kampanyama destek, gençlerin hayallerine ortak olabilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Mehmet Bahadır Teke isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)