• Yardım Projem: İstanbul-2018-BDT-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.240 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bir Dilek Tut
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32092
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32092

4.240 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

301.848 /400.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım’da çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği ve immün yetmezliği gibi zor hastalıklarla mücadele eden çocukların günlerine yaşam katmak, onları mucizelere inandırmak için Bir Dilek Tut Derneği ile Hayata Bağlayan Dilekler için 10KM koştum, bazen de yürüdüm ama bu 10 Km yi bitirdim.

Gerçekleştirdiğim "Yardımseverlik Koşusu"na destek veren herkese en içten teşekkürlerimi iletmek isterim.

Koşum sırasında beni bağışlarınızla ve mesajlarınızla desteklediğiniz bu yarışta yorulduğum zorlandığım her an neden koştuğumu hatırladım.

İyilik peşinde koşarken amacım olabildiğince çok kişiye ulaşabilmekti. Harekete Geçirmekti

Tüm çocukların bu dünyadaki bütün güzellikleri hakettiklerini düşünüyorum.
Ama o minicik yürekleriyle büyüklerin bile mücadele etmekte zorlandıkları kocaman hastalıklarla savaşan çocukların ayrı bir yeri olmalı hepimizin gönlünde. Onların 1 saniyesini bile güzelleştirebilmek için elimizden ne geliyorsa onu yapmamız gerekmez mi sizce de:)

5 lira ya da 5 bin lira önemli değil. O minik yürekler o kocaman hastalıkları yenerken gerçekleşen dilekleriyle onların yanında olalım.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Güvenli bağış için seni sayfama bekliyorum

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32092

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği olarak hayati tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden çocukların imkânsız olduğunu düşündükleri bir dileği yerine getirerek, onları hayata bağlayacak deneyimler yaşatmaya çalışıyoruz.

1 Dilek Çocuğunun dilek bedeli 8.000 TL'dir.

Eğer Aslı Gerçek isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)