• Yardım Projem: İstanbul-2018-BALEV-Gelecek Aşkına Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.130 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BALRUNNERS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32084
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32084

1.130 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

561.885 /555.000 TL

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Mezunu olduğum lisem Bornova Anadolu Lisesi'nin eğitim vakfı BALEV bu sene ilk defa Adım Adım bünyesinde bağış kampanyası düzenliyor. BALEV'in 1981'de kurulduğu günden bugüne eğitime verdiği kesintisiz desteği bir adım ileri taşayacağına inandığım bu kampanyaya destek olmak, gençlerimizin hakettiği aydınlık geleceğin inşasına katkıda bulunmak, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, ihtiyaç sahibi lise ve üniversite öğrencilerine burs desteği sağlamak amacıyla ben de koşuyorum. BALEV bu sene 125 öğrenciye burs vermeyi hedefliyor. Kampanyama katılarak BALEV'in bu hedefine ulaşmasına destek olur musunuz?

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı

Çağdaş, aydınlık, akılcı bir gelecek kuracakları inancıyla gençlerimizi desteklemek. Çabamız her yıl büyüyerek ve çoğalarak daha çok öğrenciye ulaşmak. Fırsat eşitsizliği nedeniyle zorluklarla karşılaşan kardeşlerimizi yalnız bırakmamak, başarıya ve mutlu bir yaşama ulaşmalarını sağlamak

Bir Balev bursiyerinin 1 yıllık burs maliyeti 2000 TL dir

Eğer Yargı Değer Çağlar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)