• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap, Eğitim İçin Geleceğe At.
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 57
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 9.040 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Açı okulları , AÇI OKULLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32050
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32050

9.040 /9.600 TL

Kampanya Hedefim

181.763 /204.000 TL

TOÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak kendimi iyi hissettiriyor. Kızlarım Yağmur ve Güneş'in de büyüyüp birlikte koşacağımız günlerin hayalini kuruyorum.

Geçen yıl sizlerin sayesinde 10 çocuğumuzun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılamıştık. Hepinize minnettarım. Bu yılda İstanbul Maratonu'nda TOÇEV için koşup 8000 TL yi toplayarak, bu sayede maddi durumu iyi olmayan çocukların okumasına ve hayallerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak istiyorum.

Tüm çocuklarımızın okuma olanağına erişebildiği daha güzel bir dünyada yaşamak umuduyla; siz sevdiğim insanlar, arkadaşlarım, dostlarım, ailem hepinizden destek bekliyorum.

TOÇEV

TOÇEV 1994 yılından beri, okuma istekli çocuklarımızın ilkokul'dan üniversiteyi bitirene kadar eğitim hayatını destekliyoruz. İyi bir eğitim alsınlar, kendi ayakları üzerinde durabilen sosyal bireyler olabilsinler diye aktiviteler, atölye çalışmaları ve yaz kampları ile tüm eğitim hayatlarını destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir.

Eğer Sibel Yaman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)