• Yardım Projem: İstanbul-2018-BDT-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 72
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Bursa
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31989
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31989

5.300 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

301.848 /400.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kesinlikle son dilekler değil, aksine çocuklara yaşama sevinci veren, onları hayata bağlayan dilekler diyebiliriz. Çocukluk çağı kanserinden tutun organ yetmezliğine kadar çeşitli rahatsızlıklarla mücadele eden çocuklar, uzun süreli tedavi görüyor. Biz tıbbi tedaviye ya da maddi yardıma girmiyoruz. Tedavi sürecinde hayal kurma yetisini kaybeden çocuklara odaklanarak, onu mutlu etmenin yollarını buluyoruz. Tedaviye olumlu katkı sağlayalım ki, çocuk yemek yemeye başlasın, kan değerleri yükselsin. Dileği yerine gelen çocukların annesi arayıp “İki haftadır ilk defa yataktan çıktı, günler sonra yemek yemeye başladı” diyor. Bu da küçük dokunuşların bambaşka motivasyon sağladığını gösteriyor.

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği olarak hayati tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden çocukların imkânsız olduğunu düşündükleri bir dileği yerine getirerek, onları hayata bağlayacak deneyimler yaşatmaya çalışıyoruz.

1 Dilek Çocuğunun dilek bedeli 8.000 TL'dir.

Eğer Yalçın Balcı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)