• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 116
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.710 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Veni Vidi Vici
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31979
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31979

7.710 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

1986 yılında Tokat'ın Zile ilçesinde doğdum. Üniversiteye kadar Zile'de yaşadım ve eğitim gördüm. Bu vakte kadar çok iyi öğretmenlerimin olması büyük şansımdı, bazı fırsatlara daha kolay erişsem şu anda eminim daha başka biri olurdum. Üniversite yıllarında ise TOG ile tanıştım. Sanıyorum ki eksik ve yarım kalan bir çok yanımı TOG ile güçlendirdim. Şu anda Türkiye'nin en saygın araştırma şirketlerinden birinde yönetici olarak çalışıyorum.

Ben mutluluğu da başarıyı da "hep birlikte" yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Bu olmadıkça hiçbirimiz tek başımıza tam olarak mutlu veya başarılı sayılmayız. Fırsat eşitliğinin ayrı ayrı her birimize ve toplamda hepimize bu imkanı vereceğine inanıyorum. Bu kampanyadaki amacım Zile Yünlü Köyü İlköğretim Okulu'nda eğitim gören çocuklara daha sağlıklı fiziksel alanlar, ihtiyaç duydukları kütüphaneler ve oyun alanları sağlamak. Bu konuda bana destek vermenizi, adımlarıma ve amacıma bağışlarınızla güç katmanızı rica ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

TOG

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Ali Karakaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)