Kampanyamın Etkisi
1 engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: GT Run On The Cloud
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31955
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31955

1.000 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

657.903 /625.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, hayatını başkalarına bağımlı olmadan, kendisinin yürütebilmesi için ön koşul akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır. Günlük hayatları oldukça zor olan genç, yaşlı, çocuk bir çok kişinin sosyal hayata katılmasını sağlayacak 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir. Bizler de bu proje için bağış yaparak başkalarının özgürlük umudunun önündeki engelleri bir nebze de olsa kaldırabiliriz.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Eğer Gizem Okay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)