• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 470 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: GT Run On The Cloud
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31950
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31950

470 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

657.903 /625.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene 11 Kasım 2018 günü gerçekleşecek olan 40.İstanbul Maratonu’nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin Yol Arkadaşım Olur Musun projesini destekleyerek iyilik peşinde koşacağım.

Bugüne kadar tüm koşularımı kendim için yaptım. Hep daha iyi nasıl koşabilirim, nasıl en kısa sürede bitirebilirim diye çalıştım. Bu sefer daha farklı ve gerçekten anlamlı bir şey için koşuyor olacağım.  15KM’lik parkurda “İtici Güç” olarak yer alıyorum  Engelli arkadaşlarımızı iterek koşuyu bitireceğiz ve bir farkındalık yaratmaya çalışacağız.

Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, hayatını başkalarına bağımlı olmadan, kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır. Sende bu projeye bağış yaparak onlara destek olmak ister misin?

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Tek başımıza belki bunu karşılayamayız ama çoğunluğun desteğini alabilirsek belki bir arkadaşımızı sosyal hayatın içine dahil ederek onu çok mutlu edebiliriz 

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Eğer Beycan Kırbaç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)