Kampanyamın Etkisi
1 kadın

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KEDV-Sen Koştukça Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlenecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.909 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31917
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31917

1.909 /4.200 TL

Kampanya Hedefim

117.405 /180.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

​Yürüttüğü projeler ile 32 yıldır sosyal ve ekonomik açıdan dezavantajlı kadınların yaşam kalitelerini yükselten KEDV için 42 km'lik küçük bir adım atacağım.

​11 Kasım'da İstanbul Maratonu'nda KEDV yararına 42 km koşarak kadınların güçlenmesi için yürütülen çalışmalara destek olmaya çalışacağım. Yapacağınız bağışlar KEDV'in her yıl ulaştığı yaklaşık 3000 çocuk ve kadının hayatına bir nefes olacak!

İlk hedefim her km için 100 TL toplamak. Yine de siz elinizi korkak alıştırmayın, toplam 10.000 TL üzerine çıkarsak seneye söz 100 km üzerinde bir ultramaraton koşmayı deneyeceğim. En nihayetinde ''Bu dünya ne size ne bana kalmaz; Sultan Süleyman'a kalmadı böyle hiç bir kitap yazmaz''

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Desteğin daha fazla kadının kooperatiflere katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Yapılacak her 1.500TL’lik destekle kadın kooperatifleri bünyesinde bir kadın üretime katılacak.

Eğer Emre Karabacak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)