Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 430 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEVA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31914
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31914

430 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türkiye’de her yıl 3.500 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Birçok çocuğumuz, tüm yaşam düzenleri ve sevdiklerini geride bırakarak tedavi için İstanbul’a geliyor. Ancak ebeveynlerinin maddi durumlarından dolayı uygun tedavi koşullarına ulaşamıyorlar. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) onları, tüm kötülüklerden koruyacak sıcacık bir yuva olsun diye; İstanbul/Anadolu Yakası’nda Umut dolu bir bina inşa ediyor. Adı; II. Aile Evi...
Amacımız; İstanbul Maratonu’nda yardımseverlik koşusu yaparak II. Aile Evi’nde kalıp tedavilerine devam edecek çocuklarımızın tüm giderlerini sahiplenmek ve manevi aileleri olmak... Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder...
Bir çocuğumuzun II. Aile Evi’ndeki tedavi dönemi boyunca giderleri 4.000 TL’dir. Bu yıl 150 çocuğumuzun ihtiyaçlarını sahiplenmeyi hedefliyoruz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Yalçın Yıldız isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)