• Yardım Projem: İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.270 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sistem Global Runners , SİSTEM GLOBAL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31905
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31905

2.270 /1.750 TL

Kampanya Hedefim

470.204 /450.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak yeniden doğmak gibi benim için, derin bir mutluluk ve özgürlük, müthiş bir şey... İlk başladığımda vazgeçmek istedim ve her tekrarında yenilendi bu his.
2016 yılında ilk koşmaya başladığımda, Vücudumun her bir parçasıyla ayrı ayrı konuşabildiğimi ve hissettiğimi keşfettim. . İlk adımlarla başlayan ve devam eden bir düşünme ve yaratıcılığını görme fırsatıdır koşmak.
Öfkeni geride bırakarak koşarsın, stresini, kalabalığı ve hatta pişmanlıklarını.. Koşmak böyle bir şey, her seferinde yenilenen farklı bir mutluluk oldu benim için..
Koşmanın başka bir anlamı da olmalıydı , en önemlilerinden biri farkındalık yaratmak, farkındalıkları kampanyalarla doldurmak ve birilerinin hayatlarına dokunmak, bu yıl Otizmli çocuklar için koşuyorum. Farkındalığı arttırmak ve Otizmli Çocuklarımızı topluma kazandırabileceğimizi göstermek için koşuyorum. El uzatıyorum ve bu yolda destek veren herkesi farkında olmaya ve görmeleri için davet ediyorum. Adımlarım bu sene Otizmli Çocuklar için.
11 Kasım 2018-42K

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Erdem Kılıç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)