Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.187 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KDK Hukuk
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31697
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31697

1.187 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2018 Avrasya Maratonu'nda koşu takımım KDK Hukuk ile birlikte, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!

11 Kasım 2018 günü, İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı projesini destekleyeceğim ve kanser tedavisi gören çocuklarımızın tedavilerine aileleri ile birlikte, bir çocuk için uygun koşullarda, eğitimine ve bilişsel gelişimine ara vermeden devam edebilmeleri için sizleri harekete geçirmeye çalışacağım.

Siz de kampanyamıza yapacağınız en ufak bir destek ile, minik kalpleri ile dev gibi sorunlara karşı koyan, en korkutucu rüyalara göğüs geren ama umutlarını hiç kaybetmeyen çocuklarımızın kocaman yürekli süper kahramanları olun... Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.

Beni desteklemek için siz de bağış yapın
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC31697

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsanız
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31697

Sevgiler

Duygu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Duygu Dursun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)