• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 53
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.258 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 16. Yıl Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31680
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31680

1.258 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba herkese ,

11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda koşacağım. Hedefim 10K parkurunu tamamlamak ve kampanyam ile Toplum Gönüllüsü gençleri desteklemek.

Adımlarımı atarken senin desteğin de yanımda olsun istiyorum!

Gönüllü çalışmalara katılmanın kişisel gelişimime büyük katkıları oldu. Çevremde yaşanan sorunlara, ihtiyaçlara duyarlılık, bu ihtiyaçlardan yola çıkarak ekip arkadaşlarımla çözüm üretme ve projeler geliştirme, kendimi özgürce ifade etme ilk aklıma gelenler.

İstiyorum ki üniversite çağında daha çok genç TOG ve gönüllü çalışmalar ile tanışsın. Gençler eğitimlere katılmaya, projeler üretmeye ve bu projeleri hayata geçirmeye devam edebilsinler.

Senden de kampanyama ve gençlere destek olmanı rica ediyorum. Dilediğin miktarda bağış ile kampanyamı destekleyebilirsin.

Desteğin için çok teşekkür ediyorum.

Bağış için: https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC31680
TOG Tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=CZJdpCUXXPc

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer şemdin kızıl isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)