Kampanyamın Etkisi
3 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 619 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31674
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31674

619 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum çünkü;
Bir insan olarak yardımımıza ihtiyacı olan kişiler için bir şeyler yapmak gerek.

Koşuyorum çünkü;
İyilik bu dünyada her zaman kazanır, bir yerlerde bunun karşılığı olduğunu biliyorum. Ha karşılığı olmasına da gerek yok, iyilik her zaman iyileştirir.

Koşuyorum çünkü;
Bir şeylerin değişmesini istiyorsan öncelikle sen değişimin olabilmesi için adım atmalısın, sonrası gelir ve 40. Vodafone İstanbul Maratonu'nda koşarsın.

Koşuyorum çünkü;
Dünyayı daha yaşanılabilir kılmak için, kendimi tanımak, tamamlamak ve etkin bir birey olabilmek için daha çok insana ulaşmak için...

Koşuyorum çünkü;
Hayat bana adil davranmadı demek yerine, tanımadığım ve belki de tanımayacağım gençlerin hayatına dokunarak geleceklerine ışık olacağım diyorum.

Koşuyorum çünkü;
Samsun'da İğne Deliği Gençlik Merkezi diye bir yer var, gençlerin hayatına muhteşem dokunuşlar yapıyor. Neden ben de onlara katılıp iyilik bulaştırmayayım.

Koşuyorum çünkü;
Benim koşmak için koskocaman bir sebebim var: 81 ilden 2'şer genç Samsun'a muhteşem bir İstihdam Kampı'nda geleceklerine ışık yakacaklar.

Koşuyorum çünkü;
#iyilikbulaşıcıdır

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Emre Pank isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)