• Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31631
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31631

3.500 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gülmek İyileştirir Derneği'nin kanser tedavisi gören çocuklara özel ücretsiz olarak hizmet açtığı ''Hijyenik Oyun Merkezi''nin sürekliliğini sağlamak için koşuyorum çünkü minik yavruların oyun merkezinde yüzlerinin nasıl güldüğünü, annelerinin ve babalarının ''bize moral oldunuz'' sözlerini çok önemsiyorum.

Kemoterapi çocukların bağışıklığını baskıladığı için okula gidemiyor, kalabalık ortamlara giremiyorlar, ihtiyaçları olan sosyalleşme ve moral desteğinden mahrum kalıyorlar. Bu eksiği kapatırken, bu dönemlerinin olmazsa olmazı özel hijyen koşullarını sağlıyor, özel öğretmenleri eşliğinde akranlarıyla sosyalleşmelerini sağlıyoruz. Bu mutluluğa sen de destek ol, maskelerin arkasında sadece gülüşler olsun...

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer Müge Şen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)